عید سعید فطر بر همه مسلمین مبارک باد.

عید سعید فطر بر همه مسلمین مبارک باد.

خداوندا تو را شاکریم که یک ماه میهمان واین اجازه رابما دادی تاسحرها عاشقانه با تو سخن بگوئیم ودرد دلمان را با تو بگوئیم واکنون روز اول شوال را بر ما عیدگرداندی عید برعاشقان مبارک باد.
خدایا! خروج از ماه مبارک را برای ما مقارن با خروج از تمامی گناهان قرار بده.* آمین *

عید فطر، عید پایان یافتن رمضان نیست. عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می شود. رمضان کوره ایی است که هستی انسان را می سوزاند و آدمی نوبا جانی تازه از آن سر بر می آورد.
 عید فطر پایان یک ماه و آغاز یک راه است. پایان ماه اشک‏ها و لبخندها، رحمت‏ها و انتظارها، عفوها و استغفارها و فصلی برای شکفتن و ترنمّی برای بازیافتن خودِ گمشده انسان.
عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.
کتابخانۀ مرکزی دانشگاه دامغان  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و ضمن تبریک عید سعید فطر، عید بزرگ اسلامی را به تمامی  دانشجویان، اساتید و کارکنان گرامی تبریک عرض کرده و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت دارد.

http://vsca.tums.ac.ir